fbpx
Studentský program Premium
Home O nás

Studentský program Premium

Ke správnému zvládnutí cizího jazyka je důležitá důsledná a kontinuální výuka …

Studentský program Premium SLI je navržen pro motivované studenty a je určen těm, kteří chtějí důslednou a plynulou výuku jazyka.

Studijní plán Studentského programu Premium obsahuje automatické zapsání do několika navazujících kurzů, které vám pomohou k rychlému naučení vybraného jazyka.

Dále najdete informace o registraci do SLI Studentského programu Premium.

Jak začít?

Zvolte si svůj jazyk.

Ať už si vyberete španělštinu, angličtinu či češtinu, zaručujeme vám, že u nás se naučíte mluvit jako rodilý mluvčí.

Zjistěte svoji jazykovou úroveň.

Během první schůzky v SLI otestujeme vaši jazykovou úroveň a zařadíme vás do příslušného kurzu. Svoji jazykovou úroveň si můžete ověřit kliknutím na odkaz v nadpisu.

Který typ výuky je pro vás nejlepší?

Po dokončení 60 hodin výuky v jakémkoliv kurzu pokročíte do další jazykové úrovně. Můžete si vybrat z kurzů, které trvají 1 měsíc, 2½ měsíce či 5 měsíců. Kurzy probíhají na úrovni standardní až velmi intenzivní.

Nemusíte se znovu registrovat.

Jednou z mnoha výhod Studentského programu Premium je, že se nemusíte znovu registrovat na navazující kurzy vyšších jazykových úrovní, automaticky do nich budete přihlášeni po absolvování kurzu předchozího.

VÝHODY

Studentského programu Premium

Automatická registrace

Jako student Studentského programu Premium budete automaticky zapsán do navazujících kurzů, což vám pomůže zlepšit vaše jazykové schopnosti. Nemusíte se starat o registraci do dalšího kurzu nebo se obávat, zda je již obsazen. Místo v každém dalším kurzu máte vždy zaručené.

Zlevněná cena kurzů

K výhodným cenám našich kurzů navíc jako student Studentského programu Premium získáte 10% slevu na každý navazující jazykový kurz, do kterého jste zapsán. Slevu můžete využít po zaplacení a úspěšném absolvování vašeho primárního kurzu.

Rychlá cesta k jazykové úrovni rodilého mluvčího.

Nejlepší část našeho SLI Studentského programu Premium je schopnost přizpůsobit se tomu, jak rychle chcete dosáhnout úrovně rodilého mluvčího - ať už se jedná o velmi intenzivní měsíční kurz, pětiměsíční standardní kurz nebo něco mezi.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

Přečtěte si některé z nejčastěji kladených dotazů ...

Jaký je účel tohoto programu?

Studenstký program Premium je zaměřen na to, aby měli motivovaní studenti zaručeno, že se dostanou na jazykovou úroveň rodilého mluvčího.

Jaké mám možnosti při výběru kurzů a rozvrhů tak, aby mi časově vyhovovaly?

Na stránce Rozvrh kurzů si můžete zvolit kurz, který je pro vás nejvýhodnější a vybrat si čas, který vám nejvíce vyhovuje. Pro splnění jedné jazykové úrovně musíte absolvovat jeden z našich 60hodinových kurzů. Zde je nabídka:

  • Velmi intezivní kurzy
    • Měsíční
  • Intezivní kurzy
    • 2,5měsíční
  • Standardní kurzy
    • Jedno/dvoutýdenní
  • 5měsíční

Po absolvování vašeho stávajícího kurzu budete automaticky zařazeni do kurzu vyšší jazykové úrovně.

Jak získat slevu na kurzy?

V rámci vašeho plánu ve Studentském programu Premium vám bude poskytnuta 10% sleva na navazující kurzy. Abyste ji mohli uplatnit, musíte za váš primární kurz zaplatit potřebnou částku v plné výši a kurz úspěšně dokončit včetně docházky.

Jak se mohu stát studentem Studentského programu Premium, pokud jsem již zaregistrován v běžném kurzu?

Kontaktujte nás přes kontaktní formulář, napište nám e-mail nebo sdělte žádost o změnu svému současnému instruktorovi.  Po absolvování stávajícího kurzu budete automaticky registrováni do SLI Studentského programu Premium.

Je možné se ze SLI Studentského programu Premium kdykoliv odhlásit?

Pokud chcete přestoupit do běžného kurzu, napište nám přes kontaktní formulář nebo na e-mailovou adresu info@sli-praha.cz. Žádost o úplné zrušení registrace v SLI Studentském programu Premium spadá pod naše standardní storno podmínky. Máte nárok na vrácení peněz za všechny kurzy, které jste ještě neabsolvovali, pokud nám zrušení registrace oznámíte nejméně 7 dní před začátkem vašeho dalšího kurzu.

Nezodpověděli jsme všechny vaše otázky? Napište nám přes kontaktní formulář, ozveme se vám co nejdříve.