fbpx
Zkušenosti s plným balíčkem SLI
Home O nás

Zážitkový balíček SLI

Jsme víc než jazyková škola ...

Ať už se stěhujete do Prahy z obchodních, akademických nebo osobních důvodů, usilujeme o poskytnutí plnohodnotného cestování a životních zkušeností organizováním všeho od ubytování až po poukázky veřejné dopravy.

Náš balíček SLI je ideální pro firemní a akademické partnerství, protože je přizpůsobitelný Vašim osobním nebo profesionálním potřebám. Pojďme se starat o Váš pobyt v Praze! Pokud jsme Vás zaujali, kontaktujte nás přímo pro cenové nabídky našich služeb.

Naše plné balíčky zahrnují:

Vzhledem k tomu, že náš svět se stále více a více propojuje, mluvit více jazyky může skutečně podpořit váš profesionální a osobní dosah. Naší specializací je výuka jazyků, poskytneme vám díky tomu nástroje, které potřebujete k úspěchu v rámci naší globalizované komunity.

two people learning

Není potřeba se stresovat sháněním taxi, či jiného způsobu dopravy. Zařídíme váš transport z Letiště Václava Havla přímo tam, kde budete ubytováni.

airport transfer

Být v cizí zemi může být, bohužel, i špatná zkušenost – zejména při zdravotních potížích. V SLI se staráme o blaho našich studentů. Dokážeme se postarat o zajištění zdravotního pojištění, pokud to bude potřebné.

Health Insurance

Stověžatá Praha je město plné půvabných čtvrtí, které tvoří nádherné panorama. Jako studentovi vám poskytneme ubytování, které vám ukáže jedinečnost Prahy!

Apartment

Praha má rozsáhlý systém hromadné dopravy, který je zajištěn metrem, tramvajemi či autobusy. Jejich trasy efektivně spojují části Prahy z obou stran řeky Vltavy. Jako našemu studentovi vám poskytneme jízdenku, díky níž budete schopni cestovat mezi naším zařízením a vaším ubytováním.

subway

Budeme mít možnost stravovat se v široké škále restaurací a jídelen. To vše díky předplaceným stravovacím poukázkám.

restaurant

Pokud žijete, studujete nebo pracujete mimo Prahu a chcete se ponořit do plné kultury města, tento balíček je jen pro vás!

Naše zkušenosti s plným balíčkem SLI vám umožňují vybrat si, jaké výhody byste chtěli zahrnout během svého střednědobého nebo dlouhodobého pobytu v Praze. Potřebujete dopravu na letiště? A co centrálně umístěný byt, který je v docházkové vzdálenosti od našeho zařízení? Postaráme se o veškeré potíže spojené s vaší cestou.

Jednoduše nám napište pomocí záložky „Kontaktujte nás“. Popište nám vaši cestu, časový harmonogram a výhody, které byste chtěli zahrnout do vaší budoucí zkušenosti s plným balíčkem SLI.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

Přečtěte si některé z nejčastěji kladených dotazů …

Mohu si SLI All-Inclusive balíček přizpůsobit svým potřebám?

Ano. To je hlavní výhoda tohoto SLI All-Inclusive balíčku. Řekněme, že se chystáte do Prahy na šest měsíců (ať už z pracovních nebo osobních důvodů) a chcete se během pobytu naučit španělsky, anglicky či česky. Svůj All-Inclusive balíček můžete přizpůsobit všem svým potřebám – ať už se jedná o dopravu z letiště, ubytování, zdravotní pojištění nebo stravenky. Napište nám do našeho kontaktního formuláře podrobnosti o tom, co všechno chcete zahrnout do svého SLI All-Inclusive balíčku.

Jak mohu zažádat o konkrétní službu v rámci tohoto balíčku?

Napište nám přes náš kontaktní formulář, ozveme se vám co nejdříve.

Jaké jsou storno podmínky pro zrušení tohoto balíčku?

Záleží na tom, o jaké služby jste do svého balíčku žádali. Smluvní služby, např. ubytování nebo zdravotní pojištění, mají přísnější storno podmínky. Kontaktuje nás prosím co nejdříve, abychom předešli komplikacím, které by mohly ovlivnit vaše další závazky vůči našim službám. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám vrátili celou částku.

Cestuji do Prahy s rodinou. Mohu zahrnout své členy rodiny do služeb tohoto balíčku?

Ano. Napište nám do našeho kontaktního formuláře podrobnosti o tom, kolik dalších osob (možno i přátele nebo kolegy) chcete zahrnout do SLI All-Inclusive balíčku.

Jak mohu SLI All-Inclusive balíček zaplatit?

V tuto chvíli přijímáme platby v hotovosti a převodem na účet. Po upřesnění služeb, které budou zahrnuty ve vašem SLI-All Inclusive balíčku, domluvíme detaily ohledně platby bankovním převodem. Veškeré platby v hotovosti musí být provedeny osobně v naší kanceláři v Krakovské ulici č. 9, v Praze 1.

Jak poznám, že je tento balíček pro mě vhodný?

Stěhujete se do Prahy za prací, školou nebo z osobních důvodů? Pokud ano, tento balíček je pro vás správnou volbou. Náš SLI All-Inclusive je ideální pro pracující, studující nebo cestující, kteří plánují dlouhodobější pobyt v Praze (6 – 8 měsíců). Navíc si vždy můžete přizpůsobit služby vašim potřebám.

Nezodpověděli jsme všechny vaše otázky? Napište nám přes náš kontaktní formulář, ozveme se vám co nejdříve.