Kurzy češtiny
Home Rozvrh kurzu

Kurzy češtiny

Česká republika má pestrou historii a stejně takový je i jazyk.

Protože sídlíme v centru Prahy, naši rodilí mluvčí Vás mohou připravit na libovolnou úroveň českého jazyka.

Máte zájem o určitou třídu nebo úroveň? Najděte si pro vás vhodusm třídu z našich možností níže! Také nezapomeňte kontackovat nás pro vaši doplňkovou lekci!

NAŠE KURZY

Zkouška pro umístění v českém jazyce:

Při pouhých 10 minutách může naše bezplatná 25 zkouška pro výběr s více volbami pomoci zjistit, který kurz český je pro vás vhodný!

Zatímco tento test je gramaticky náročný, vaše schopnost mluvit nebo psát se v jeho výsledcích neodráží. Je to jeden z mnoha faktorů, které vám pomohou určit vaši jazykovou plynulost.

Nehádajte ov nepodvádějte! Tento test vám má pomoct. Podvádění nebo hádaní nám/brárví v tom nejlepší svolit formu pro vaši plynulost. Zjistěte, co vaše skóre znamená zde!

A.1 - Začátečník

Tento kurz vám pomůže seznámit se se základními každodenní výrazy. Kurz byste měli absolvovat, pokud jste jste úplrýn začátečvíkeun a chtěli byste pochopit jeho základy.

Intenzivní kurzy

A.2 - elementární

Tato úroveň pornůže seznámit se se základními yrázemi, které využijete při každodenními. Pokud máte dostatečné základní znalosi jazyka, ale chtěli byste se dozvědět víc o základnich konverzačních dovednostech, tento kurz je stvořený.

Standardní kurzy

B.1 - Středně pokročilý

Pomocí poznatků z této úvovné budete schopri volně diskutovat o tématech daného jazyka. Tento kurz je intenzivníru pouořevúru do do více obtížných oblastí gramatiky a umožní vám začít vyjadřovat své osobní zájmy.

Standardní kurzy

B.2 - Horní mezilehlý

Na této úrovni začnete diskutovat o spontánních tématech s mimořádnou úrovní plynulosti. To zahrnuje taky technické diskuze ve vaší profesní oblasti. Dobrým způsobem, jak zjistit, zda je tento kurz pro vás vhodný, je schopnovt porozurnět a mlevrit s rodilývui mluvčínú s minimáliú nárnakou.

Standardní kurzy

C.1 - Pokročilé

Tato úroveň vám umožní plynule se vyjádřit bez zjevného hledání vkoduých výrazů. Jelikož se jedná o pokročilou úroveň, budete moci jazyk používat pružně a efektivně pro sociální, akademické a profesionální účely.

Standardní kurzy

Nezapomeňte, že si můžete vždy přizpůsobit své lekce! Další informace naleznete v části Upravit svou lekci strana.