Stanovení ceny
Home

Stanovení ceny

Chápeme význam kvalitní výuky za férovou cenu

Z tohoto důvodu nabízíme 60minutové lekce za přijatelnou cenu, zatímco jiné jazykové školy standardně nabízejí lekce jen 45minutové.

Ať jste student, již pracujete nebo se chcete učit jen pro zábavu, jsme tu pro Vás. Zaručujeme, že naše lekce přizpůsobíme přímo pro Vás. A to platí jak v rámci našich plánovaných kurzů, tak i individuálních.

60 minutové lekce

PLÁNOVANÉ KURZY

CENA KURZY

Standardní kurzy

Jestliže váš pracovní i volnočasový plán je trochu náročnější, flexibilita našeho standardního kurzu je nejlepší volba. Nabízíme následující typy standardních kurzů:

lekce 1x za týden (3hodinová)

lekce 2x za týden (1,5hodinová)

Intenzivní kurzy

Intenzivní kurzy nabízíme jako dvě lekce v týdnu nebo o víkendu, přičemž každá lekce trvá 3 hodiny.

Super-Intenzivní kurzy

Nejlepší způsob, jak se pořádně ponořit do jazyka. Náš super-intenzivní kurz nabízí 5x týdně 3hodinovou lekci. Je to nejúčinnější způsob, jak můžete zvýšit svou znalost jazyka od začátečnické úrovně po středně až výše pokročilou.

LEKCE UŠITÉ NA MÍRU

Ceník

Párové lekce: ceny lekcí v učebně a on-line

Naše párové lekce nabízíme jak u nás v učebně, tak on-line. Napište nám, pokud máte se svým známým či kamarádem zájem o tento kurz. Ceny za jednu osobu jsou uvedeny v ceníku.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

 • Hotovos
  • Hotovost předejte osobně na provozovně Španělského jazykového institutu. Kontaktujte nás a domluvte si schůzku.
 • Bankovní převod
  • číslo účtu SLI: 2000744412/2010.
  • Pokud jste platbu uskutečnili bankovním převodem, zašlete nám, prosím, naskenovanou nebo elektronickou kopii potvrzení o platbě na e-mail: info@sli-praha.cz. Do předmětu e-mailu napište vaše jméno a kurz, na který se registrujete.
 • On-line
  • On-line platby mohou být provedeny prostřednictvím PayPal nebo bankovní kartou. V on-line pokladně, na konci vaší rezervace, budete vyzvání k platbě jednou z těchto metod.

přijímáme také...

Často kladené otázky

Jak je možno kurzy Španělského jazykového institutu zaplatit?

V současné době přijímáme čtyři druhy plateb: hotovost, bankovní převod, PayPal nebo bankovní kartu. Tyto volby se zobrazí ve vaší rezervaci poté, co si vyberete požadované kurzy/lekce a dostanete se do on-line pokladny. Při platbě bankovní kartou postupujte dle stejného návodu, jako kdybyste platili prostřednictvím služby PayPal. Po zobrazení výzvy klikněte na tlačítko “Platba bankovní kartou” namísto vytvoření účtu PayPal.

Všechny ceny jsou uvedeny v českých korunách. Dá se platit i v jiné měně?

Kromě Kč přijímáme i eura v hotovosti. V případě, že platíte bankovním převodem, PayPalem nebo bankovní kartou, zaplatíte za zaregistrovaný jazykový kurz stejnou částku bez ohledu na měnu.

Chci zaslat peníze Španělskému jazykovému institutu bankovním převodem. Jak si mohu být jist, že platba proběhla v pořádku?

Pro jistotu nám zašlete na e-mail: info@sli-praha.cz naskenovanou nebo elektronickou kopii potvrzení o platbě a do předmětu e-mailu napište vaše jméno, číslo objednávky a název kurzu.

Během platby on-line se nezobrazuje možnost výběru platby bankovní kartou. Je možno platit tímto způsobem?

Ano. Stačí postupovat podle stejných platebních pokynů jako u platby prostřednictvím PayPal.  Po zobrazení výzvy o platbě namísto vytvoření účtu PayPal vyberte možnost “Platba bankovní kartou” a pokračujte dle dalších instrukcí.

Mohu za kurzy platit více způsoby?

Ano, můžete, pokud zaplatíte jeho plnou hodnotu. Ocenili bychom, kdybyste při placení využili pouze jednu z platebních možností.

Nezodpověděli jsme všechny vaše otázky? Napište nám přes kontaktní formulář, ozveme se vám co nejdříve.