fbpx
Stanovení ceny
Home

Stanovení ceny

Chápeme význam kvalitní výuky za férovou cenu

Z tohoto důvodu nabízíme 60minutové lekce za přijatelnou cenu, zatímco jiné jazykové školy standardně nabízejí lekce jen 45minutové.

Ať jste student, již pracujete nebo se chcete učit jen pro zábavu, jsme tu pro Vás. Zaručujeme, že naše lekce přizpůsobíme přímo pro Vás. A to platí jak v rámci našich plánovaných kurzů, tak i individuálních.

60 minutové lekce

PLÁNOVANÉ KURZY

CENA KURZY

Super-Intenzivní kurzy

Nejlepší způsob, jak se pořádně ponořit do jazyka. Náš super-intenzivní kurz nabízí 5x týdně 3hodinovou lekci. Je to nejúčinnější způsob, jak můžete zvýšit svou znalost jazyka od začátečnické úrovně po středně až výše pokročilou.

Standardní kurzy

Jestliže váš pracovní i volnočasový plán je trochu náročnější, flexibilita našeho standardního kurzu je nejlepší volba. Nabízíme následující typy standardních kurzů:

lekce 1x za týden (3hodinová)

lekce 2x za týden (1,5hodinová)

LEKCE UŠITÉ NA MÍRU

Ceník

Soukromé lekce: ceny lekcí v učebně

Naše soukromé individuální lekce jsou volba, která je vám ušitá na míru. Pokud máte zájem, z nabízených možností si zarezervujte soukromou lekci dle vašeho výběru.

Soukromé lekce: on-line ceník

Párové lekce: ceny lekcí v učebně a on-line

Naše párové lekce nabízíme jak u nás v učebně, tak on-line. Napište nám, pokud máte se svým známým či kamarádem zájem o tento kurz. Ceny za jednu osobu jsou uvedeny v ceníku.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

Bankovním převodem

Číslo účtu: 2000744412/2010
IBAN: CZ3720100000002000744412
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Pro ukončení platby, prosím, zašlete potvrzení o platbě na email: info@sli-praha.cz společně s číslem Vaší objednávky, jménem a vybraným kurzem jako předmětem dané zprávy.

Hotově

 

PayPal

PayPal ID: sli.praha@gmail.com

přijímáme také...

Často kladené otázky

Jak je možno kurzy Španělského jazykového institutu zaplatit?

V současné době přijímáme čtyři druhy plateb: hotovost, bankovní převod, PayPal nebo bankovní kartu. Tyto volby se zobrazí ve vaší rezervaci poté, co si vyberete požadované kurzy/lekce a dostanete se do on-line pokladny. Při platbě bankovní kartou postupujte dle stejného návodu, jako kdybyste platili prostřednictvím služby PayPal. Po zobrazení výzvy klikněte na tlačítko “Platba bankovní kartou” namísto vytvoření účtu PayPal.

Všechny ceny jsou uvedeny v českých korunách. Dá se platit i v jiné měně?

Kromě Kč přijímáme i eura v hotovosti. V případě, že platíte bankovním převodem, PayPalem nebo bankovní kartou, zaplatíte za zaregistrovaný jazykový kurz stejnou částku bez ohledu na měnu.

Chci zaslat peníze Španělskému jazykovému institutu bankovním převodem. Jak si mohu být jist, že platba proběhla v pořádku?

Pro jistotu nám zašlete na e-mail: info@sli-praha.cz naskenovanou nebo elektronickou kopii potvrzení o platbě a do předmětu e-mailu napište vaše jméno, číslo objednávky a název kurzu.

Během platby on-line se nezobrazuje možnost výběru platby bankovní kartou. Je možno platit tímto způsobem?

Ano. Stačí postupovat podle stejných platebních pokynů jako u platby prostřednictvím PayPal.  Po zobrazení výzvy o platbě namísto vytvoření účtu PayPal vyberte možnost “Platba bankovní kartou” a pokračujte dle dalších instrukcí.

Mohu za kurzy platit více způsoby?

Ano, můžete, pokud zaplatíte jeho plnou hodnotu. Ocenili bychom, kdybyste při placení využili pouze jednu z platebních možností.