fbpx

Naše vize

Jelikož je náš svět stále více globalizovaný, je naší snahou stát se nejvýznamnějším jazykovým centrem v Praze. Proto je naším cílem ne jen vyučovat jazyky, ale propojovat město s mnoha různými kulturami, jazyky a národnostmi v jeden celek.

Jak chceme dosáhnout této vize? Nabízíme různé druhy výuky, a to co do intenzity nebo typu (soukromé, skupinové, online). Vedle toho navíc organizujeme skupinové vzdělávací programy, týmové aktivity nebo kulturní setkání, které umožňují studujícím ponořit se do jazyka i mimo hranice samotné učebny. Jednoduše řečeno, hledáme způsoby, jak kombinovat efektivní výuku s moderním přístupem – to vše ve snaze propojovat lidi s lidmi.

Pokud byste chtěli lépe porozumět našemu přístupu a metodám výuky, neváhejte a přijďte na zdarma podívat na úvodní hodinu. Nacházíme se v Václavské nám. 58, v centru Prahy. Pokud chcete, můžete nám také poslat zprávu přes náš kontakt.

PROČ SI VYBRAT PRÁVÉ NÁS?

15

UČITELŮ

100

STUDENTŮ

30

KURZŮ

60

MINUTOVÉ LEKCE

01. Rovnost

Nabízíme mimo jiné i multi-jazykové kurzy ve všech třech našich jazycích: španělštině, češtině a angličtině, což zaručuje všem potenciálním studentům rovnou příležitost k učení, bez ohledu na jejich rodný jazyk.

02. RŮST

Získání jazykových znalostí otevírá spoustu nových pracovních příležitostí a také zvyšuje vaše obchodní dovednosti. Jako student(ka) Španělského jazykového institutu máte možnost se vypořádat s nároky globalizovaného světa tím, že zvýšíte své jazykové dovednosti.

03. OBJEVOVÁVNÍ

Učení jazyka u nás přesahuje rámec učebnic. Poskytuje možnost vytvořit si hlubší spojení s lidmi z různých kultur. Nechte být Španělský jazykový institut mostem, který vede k tomuto objevování.

04. ROZMANITOST

Ať už jste nezávislým studentem či studentkou nebo aktivním účastníkem skupiny, nabízíme vám možnost přizpůsobení výuky vašim vzdělávacím potřebám, a to prostřednictvím různých typy výuky či metodami, jako jsou například: výuku 1-na-1 (individuální), 2-na-1 (párovou), skupinovou (3-8členné Intenzivní a superintenzivní kurzy) a online lekce.

Naše zařízení:

Věříme, že poskytneme našim studujícím jedinečný vzdělávací zážitek – ten začíná už v našich moderně zařízených prostorách, které se nachází přimo v centru Prahy. Každý studující má volný přístup k vybavení těchto prostor, což zahrnuje:

Seznamte se s našimi lektory a lektorkami

Nativní mluvicí

Učitel

Jsme hrdí na to, že vědí, že naši učitelé poskytují každému studentovi nejen dlouholeté zkušenosti, ale i nesrovnatelnou úroveň profesionality, rodilé znalosti a především: lásku k učení. Prostřednictvím toho jsme schopni garantovat každému studentovi výjimečnou výukovou zkušenost spojenou s konkurenčními cenami lekcí!

VIEW PROFILE