fbpx
Vytvořte si vlastní lekce
Home

Vytvořte si vlastní lekce

Lekce na míru jsou naší specialitou ...

Ve španělském jazykovém institutu věříme, že je důležité našim studentům nabízet jazykovou výuku na špičkové úrovni. Současně však víme, že je třeba poskytnout možnost učit se v čase, který jim vyhovuje nejvíce.

Prostřednictvím našich lekcí na míru 1:1, 2:1 a skupinových, si každý student může zvolit vlastní učební plán a intenzitu, a to vše za ucházející cenu na trhu. Jazykové instituce dnes ví, co student k rozvoji potřebuje. Náš program Lekce na míru splňuje všechny požadavky.

Nebydlíte v Praze? Nevadí! Naše lekce na míru jsou k dispozici i online, a to přes Skype. V současné době nabízíme online lekce desítkám studentům, kteří se nachází na 3 různých kontinentech a ve 4 časových pásmech.

JAK SI MŮŽETE OBJEDNAT LEKCI NA MÍRU?

1. PODÍVEJTE SE NA NAŠ VÝBĚR LEKCÍ

Můžete si vybrat z naší 1:1 soukromé lekce, 2:1 párové lekce nebo lekce skupinové. Upozorňujeme, že skupinové lekce jsou vyhrazeny pro 3-8 studentů.

2. VE TŘÍDĚ, NEBO Z POHODLÍ DOMOVA?

Výuka ve třídě je super… ale to i výuka z postele!

3. VYBERTE SI POŽADOVANÝ TYP LEKCE

Po provedení požadovaného výběru se dostanete na stránku s konečnou rezervací. Jednoduše si u nás vytvořte účet vyplněním všech požadovaných informací.

4. POTVRĎTE PLATBOU A JE TO!

Přijímáme všechny užívanější kreditní karty, debetní karty, PayPal, přímý bankovní převod i hotovost. Uvědomte si, prosím, že registrace bude dokončena pouze obdržením platby.

Podivejte se, co někteří naši studenti říkají o našich možnostech lekcí na míru!

Jako spisovatelku jsem neustále na cestách. Naštěstí jsem našla Institut španělského jazyka! Nejenže byli schopni nábídnout online intenzivní španělské kurzy za zlomek ceny škol, byla jsem schopna pokračovat v kurzech mezi mým přechodem z Mexika do Kolumbie bez přeskakování! Moc děkuju španělskému jazykovénmu institutu!

Lee • USA

Student • Kurzy španělštiny

Nedávno jsem se přestěhovala do Prahy a potřebovala jsem zlepšit své jazykové dovednosti pro stáž. Mám to štěstí, že jsem našla Institut španělského jazyka! Nenechte se obehlat - mají nejlepší české učitele, keteré jsem kdy potkala! Byli schopni mě a mým přátelům podle e vlastního plánu a za tak dostupné ceny!

Tania • El Salvador

Student • Kurzy češtiny

Po svém přesunu do Latinské Ameriky jsem potřeboval způsob, jak zlepšit svou španělštinu, cestuji mezi různými zeměmi a časovými pásmy. S mým rozvrhem, který se neustále mění, mohla SLI v každé časové zóně umístit svou lekci 2:1 online! Nemluvě o tom, že jejich instruktoři opravdu učili jazyk prostě a vědí, jak vést hodiny zábarně.

Maijid • Ghana

Student • Kurzy španělštiny

V současné době žiju v Jižní Americe a právě jsem se přestěhovala z Bogoty do Medellinu. Naštěstí můj přítel mi odporučil online kurzy španělského jazykového institutu. Nejenže byly jen zlomkem nákladů ostatních konkurentů, jejich instruktoři učinili proces učení praktický, zábavný a efektivní! Děkujeme Španělskému jazykovému institutu!

Becca • USA

Student • Kurzy španělštiny

NĚJAKÉ OTÁZKY?

Podívejte se na některé z našich častých dotazů ...

Už jsem se zaregistroval na soukromou lekci, ale můj přítel se chce ke mně připojit na další lekce. Jak můžeme přejít na plán 2:1 lekcí?

Jednoduše nám dejte a vědět, kdy chcete přejít na typ lekce 2:1 (nebo dokonce 3-8:1). Čím více tím lépe! Vám veškeré peníze budete vráceny, pokud by váš výukový kurz vedl k levnějšímu platebnímu plánu.

Počet přátel v naší skupinové lekci se změnil. Je to v pořádku?

Samozřejmě! Budou vám vráceny veškeré peníze, pokud vaše skupina změní výsledek levnějšího platebníhu plánu (přesunutí z úrovně 1 na úroveň 2 nebo úroveň 3).

Jaké jsou pravidla pro změnu splátkového kalendáře, jestliže jsem nemocný nebojsenu nemohl navštěvovat moji lekci?

Jednoduše nám dejte vědět alespoň 24 hodin předem, pokud nebudete moci navštívit vaši lekci. Bohužel, pokud nás upozorníte za méně než 24 hodin, nebudeme schopni poskytnout náhradu ve formě rozvrženého lekce.

Zaregistroval jsem se na svou vlastní lekci, ale uvědomil jsem si, že vaše skupinové kurzy jsou promě vía užitečné. Mohu se překlásit?

Samozřejmě! Dejte nám vědět, jaký kurz byste chtěli navštívit, a pokud to bude možné, zajistíme, a poskytneme vám jakoukoli náhradu.

Můj přítel nemůže navštívit dnešní 2:1 lekci, takže můžu přijítjenom já. Znamená to, že musím platit dodatečně, protože je to technicky "soukromá", 1:1 lekce?

To se může týkat i libovolné vlastní lekce ve skupině. V souladu s našimi zásadami pro vrácení peněz vás žádáme, abyste nás informovali během 24 hodin před vaší lekcé, že se nemůžete zúčastnit. Neočekáváme, že budete platit dodatečně, pokud váš přítel zruší lekci 2:1. Včas pokud se však absence bude často opakovaj, doporučujeme změnu typu lekce.

Jaké jsou možnosti platby?

V současné době přijímáme formou platby čtyř metod: hotovost, bankovní převod, PayPal nebo kreditní / debetní karta. Tyto možnosti najdete v okně rezervací po výběru požadovaných kurzů a lekcí když přejděte do okna pokladny. Pro platbu kreditní nebo debetní kartou, postupujte podle navodu platby, jako kdyby jste platili prostřednictvím služby PayPal. Po zobrazení výzvy, klikněte na tlačítko Plaťte kreditní nebo debetní kartou namísto vytvoření účtu PayPal.

Nezodpověděli jsme všechny vaše otázky? Napište nám přes kontaktní formulář, ozveme se vám co nejdříve.