fbpx

Pomozte vaší společnosti řešit požadavky globálního světa.

Naši velice zkušení instruktoři a instruktorky vám mohou pomoci pracovat na světovosti vašeho podniku. Proto jsme pro vás připravili výuku v individuálních (1-na-1), párových (2-na-1) nebo skupinových lekcích, které dále uzpůsobíme specifickým potřebám vaší firmy.

Kromě bezkonkurenční ceny, kterou našim korporátním klientům nabízíme, zaručujeme, že naše lekce budou:

  • vhodné pro všechny jazykové úrovně vašich zaměstnanců,
  • přizpůsobené pro výuku individuální, párovou či skupinovou,
  • přizpůsobeny nárokům vaší firmy na komunikaci v cizích jazycích,
  • flexibilní časově i prostorově – mohou se konat formou kontaktní (osobní) výuky buď v našich učebnách, v pohodlí vaší kanceláře ale také online.

Chcete si objednat výuku pro vaši firmu? Vyberte odpovídající kurz / lekce z níže uvedených možností (tlačítek).

Cena Kurzů

pro lekce online i kontaktní výuky

Soukromé lekce: ceny lekcí v učebně

Soukromé lekce: ceny on-line lekcí

Párové lekce: ceny lekcí v učebně a on-line

Úroveň 1: 3-4 Klienti (ceny lekcí v učebně a on-line)

Úroveň 2: 5-6 Klienti (ceny lekcí v učebně a on-line)

Úroveň 3: 7-8 Klienti (ceny lekcí v učebně a on-line)

NĚJAKÉ OTÁZKY?

Podívejte se na některé z našich častých dotazů...

Potřebuji se rychle naučit jazyk pro svou novou pracovní pozici. Jaké možnosti můžete nabídnout?

To je vlastně velmi častá žádost, kterou dostáváme.   Za těchto okolností vám doporučujeme, abyste se zaregistrovali na naše soukromé lekce 1: 1.   Řekněme, že se musíte co nejvíce naučit <<> Můžeme nabídnout až tři hodiny / den, protože 5 dny / týden vám pomohou zvýšit hladinu vašeho plynu.   Pokud byste chtěli přísnější nebo Neuvěřitelná učebnice, to je také volba.   Stačí nám napište do Kontaktujte nás Pro specifikaci vašich potřeb.

Je možné naučit jazyk se skupinou mých kolegů?

Samozřejmě! Ve skutečnosti zjistíme, že učení se známými tvářemi pomáhá procesu učení tím, že vytváří přátelskou atmosféru a zároveň využívá výhod motivace peerů. Velmi podporujeme registraci skupin!

Chci se s některými kolegy naučit jazyk, ale všichni jsme na různých úrovních plynulosti. Existuje způsob, jakým stále můžeme být součástí téže jazykové lekce?

Obvykle pro vaše kolegy, kteří potřebují více jazykových instrukcí, bychom nabízeli soukromé lekce s vyšší rychlostí výuky. To je připraví na úroveň vašich přizpůsobených učebních osnov skupiny.

Jaké jsou vaše storno podmínky týkající se dříve placených lekcí?

Naše zásady pro zrušení jsou jednoduché: upozorněte nás během 24 hodin na plánovanou lekci, abyste mohli znovu nastavit lekci. Bohužel každé oznámení v okně 24 bude mít za následek ztrátu lekce bez možnosti přeplánování lekce jako náhrady.

Jak mohu platit za firemní lekci?

Jednoduše klikněte na požadovaný typ lekce a postupujte podle pokynů v pokladně. V současné době přijímáme platby ve čtyřech metodách: hotovost, bankovní převod, PayPal a kreditní nebo debetní karta. Pro platbu na kreditní nebo debetní kartě postupujte podle postupu platby, jako kdyby jste platili prostřednictvím služby PayPal. Po zobrazení výzvy klikněte na tlačítko Plaťte kreditní nebo debetní kartou a nezapomeňte vytvořit účet PayPal.

Nezodpověděli jsme všechny vaše otázky? Napište nám přes kontaktní formulář, ozveme se vám co nejdříve.