fbpx
Rozvrh kurzu
Home

Rozvrh kurzu

Věříme, že jazyky překračují učebnice a nastavení učeben...

Ti vám umožňují vytvářet hlubší spojení s lidmi v různých kulturách. Buďme mostem, který vede k tomuto spojení!

U španělského jazykového institutu nabízíme malé třídní kurzy ve třech oblastech specializace: španělština, angličtina a čeština   Zajistíme, aby byly kurzy nabízeny v různých úrovních plynulosti a v rozumných časech pro naše studenty. O Ur kurzy jsou nabízeny od standardních (jednou za týden, dvakrát za týden) až po intenzivní (dvakrát týdně) a superintenzivní (pětkrát za týden) s možností od dvou týdenních do Pětiměsíčních kurzů.

Máte zájem o jeden z našich plánovaných kurzů? Skvělý! Vyberte si požadovaný jazykový kurz jedním z níže uvedených tlačítek.

NAJDĚTE SI JAZYKOVÝ KURZ

Kontaktujte nás ještě dnes za Vaši bezplatnou lekci!

Španělstina

Otestujte své jazykové schopnosti!

Angličtina

Otestujte své jazykové schopnosti!

Čeština

Otestujte své jazykové schopnosti!

O našich kurzech

Naše standardní, intenzivní a superintenzivní kurzy!

Standardní kurzy

Naše standardní kurzy jsou nabízeny jako 3 hodiny / týden a mohou se lišit od třídy jednou za týden (3 hodina) nebo dvakrát týdně (1,5 hodin). Pro kurzu můžete zvolit jeden měsíc (12 hod.) Kurz pro 2.160 czk nebo pětměsíční (60 hod.) Kurz pro 9.720 czk. Pětiměsíční kurz je součástí balíčku Full-Immersion Package a vybaví vás potřebnými nástroji pro dosažení další úrovně plynulosti!

Intenzivní kurzy

Naše intenzivní kurzy jsou nabízeny ve dvou třídách (6 hodinách / týden) a mohou být nabízeny i přes víkend. Pomocí našeho Intenzivního kurzu si můžete vybrat kurz 24 hodin za 3.600 czk nebo 2,5 -měsíční (60 hod.) Kurz pro 8.100 czk. Kurz 2,5 -měsíc je součástí balíku Full-Immersion Package a vybaví vás potřebnými nástroji pro dosažení další úrovně plynulosti!

Super-Intenzivní kurzy

Tyto kurzy jsou nabízeny od pondělí do pátku v 3 hodinách / třídě (15 hodin / týden). Pomocí kurzu Super-Intensive si můžete vybrat 30 hodinový kurz 4.500 nebo 1 měsíc (60 hodin} kurz pro 8.100 Kč. Kurz 1 měsíce je součástí balíčku s plným ponořením a vybaví vám potřebné nástroje, které vám pomohou dosáhnout další úrovně plynulosti!

Jste vizuální žák?

Tato tabulka zobrazuje ceny a strukturu našich plánovaných kurzů!

JAZYKOVÉ LEKCE JSOU JEN ZAČÁTEK ...

Kromě kurzů obdržíte:

a cafe

KONVERZACE INTENZIVNÍ

Ponořujeme každého studenta do reálného světa tím, že nabízíme část našich kurzů na praktických místech … Jako je trh, lékárna nebo kavárna. To pomáhá studentovi naučit jazyk mnohem rozumněji a rychleji.

flamenco dancer

POZNÁVÁNÍ KULTURNÍCH UDÁLOSTÍ

Jako student se budete moci zúčastnit různých jazykových a kulturních akcí plánovaných Španělským jazykovým institutem a partnerskými kulturními institucemi v okolí Prahy. Připojte se k nám a ukažte našemu ocenění ve španělštině, angličtině a česko-mluvící kultuře!

people taking a selfie

INTENZIVNÍ KULTURY POZNÁNÍ

Pubové noci, události vaření, prohlídky města … Co víc byste chtěli při učení nového jazyka? U španělského jazykového institutu nabízíme pro každého studenta kulturní ponoření, které přesahuje rámec učebny.

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

Nezapomeňte, že si můžete vždy přizpůsobit své lekce! Další informace naleznete v části Upravit svou lekci strana.

NĚJAKÉ OTÁZKY?

Podívejte se na některé z našich častých dotazů ...

Chci se připojit k jednomu z vašich kurzů, ale rád bych nejprve vyzkoušel třídu. Existuje způsob, jak nabídnout zkušební lekci?

Samozřejmě! Stačí nám napsat na adresu Kontaktujte nás Mějte na paměti, že tuto možnost nabízime pouze pro nabízí pouze pro naše plánované kurzy nebo přizpůsobené skupinové lekce.   V současné době neprodáváme žádné doplňující první lekce pro naše soukromé nebo částečně soukromé lekce.

Jaké způsoby platby přijímáte?

V současné době přijímme platby ve čtyřech metodách: hotovost, bankovní převod, Paypal nebo kreditní / debetní karta. Pro platbu na kreditní nebo debetní kartě postupujte podle postupu platby, jako kdyby jste platili prostřednictvím služby paypal. Po zobrazení výzvy klikněte na tlačítko Plaťte kreditní nebo debetní kartou namísto vytvoření účtu Paypal.

Mohu více než jednou zaujmout jazykový kurz? A co více kurzů v různých jazycích?

Dokud se vaše registrované kurzy nepřekrývají v čase nebo na místě, můžete absolvovat tolik kurzů v mnoha jazycích, jaké vaše srdce touží!

Opravdu se chci naučit jazyk, ale upřednostňuji vyučování ve svém rodném jazyce. Je to možné?

Chápeme, jak pohodlné může být naučit se nový jazyk ve vašem rodném jazyce. Zatímco pracujeme na rozšíření našeho fondu výukových zdrojů, v současné době nabízíme následující interlingvální kurzy:

  • Kurzy angličtiny ve španělštině.
  • Kurzy češtiny ve španělštině.
  • Španělské kurzy v češtině.
  • Kurzy češtiny ve španělštině.

Již jsem se zaregistroval na kurz, ale uvědomil jsem si, že jiný kurz lépe vyhovuje mému rozvrhu. Mohu přepnout?

Samozřejmě! Mějte na paměti, že budete muset zaplatit rozdíl, pokud nový kurz bude stát více než váš aktuální kurz. Naopak, zajistíme vám vrácení všech peněz, pokud váš nový kurz stojí méně než váš aktuální kurz.

Tento kurz prostě není pro mě správný. Jaké jsou moje možnosti vrácení peněz?

Naše zásady pro vrácení peněz vyžadují, aby nás student informoval o jakémkoli zrušení kurzů nejméně 7 dnů před datem tohoto kurzu. Poté, co to bude splněno, budete mít nárok na plnou refundaci následujících tříd, které jste nezúčastnili.

Opravdu chci jít do třídy, ale budu venku z města. Nabízíte online živé zasedání třídy?

V této době jste schopni navštěvovat živé jazykové kurzy v rámci našeho přizpůsobeného plánu lekcí. To se děje přes Skype.

Nezodpověděli jsme všechny vaše otázky? Napište nám přes kontaktní formulář, ozveme se vám co nejdříve.