fbpx

O NÁS

Společnost The Spanish Language Institute vznikla v roce 2015 s cílem přinést na trh přesnou a zodpovědnou metodu výuky a to pro všechny lidi, kteří se o španělštinu zajímají. Jsme jazykovou školou s velmi flexibilní mentalitou. Naším hlavním cílem je co možná nejlépe se přizpůsobit našim studentům, aby se mohli naučit španělštinu co nejefektivněji a nejsrozumitelněji. Náš tím lektorů s vysokou odbornou kvalifikací má rozsáhle zkušenosti v oblasti vzdělávání a výuky cizích jazyků.

Co děláme?
Zlepšujeme úroveň španělštiny u našich studentů; k tomuto nabízíme inovativní a interaktivní španělské výukové programy.

Proč si vybrat právě nás?
Pro mnoho důvodů! Tím nejdůležitějším je však fakt, že k výuce přistupujeme se skutečnou vášní a to je podle našeho názoru to, na čem záleží. Zveme Vás prohlédnout si naše stránky a rozhodněte se sami.

Co jsou hodnoty společnosti?
Věříme, že investováním do kvality, kterou našim studentům dáváme, investujeme do svého vlastního vývoje. Naše filozofie je založená na dvou základných pilířích, které nesou naši vizi: maximální kvalita výuky a férová cena za poskytnutou službu.

Kde nás najdete?
V současnosti nabízíme naše služby na adrese Krakovská 9, 110 00 Praha 1.[metaslider id=231]